udruga@angelus.ba       ++387 (0)63 820-370

EDUFEEDBACK TERAPIJA: Udruga "Angelus", prvi u BiH

Udruga Angelus za svoje članove uvodi novi program terapije kroz tehnologiju edufeedback koja kombinira skeniranje moždanih impulsa, kognitivne vježbe i tehniku oblikovanja ponašanja. Pioniri smo u primjeni ove tehnologije u Bosni i Hercegovini. Zahvaljujući vrijednoj donaciji naših sumještana i prijatelja iz Njemačke osigurana su sredstva za nabavku Play Attention uređaja čija je vrijednost doseže blizu 6.000 KM.

Nadasve skup uređaj koji bi udruga teško osigurala da nije bilo pomoći dobrotvora iz Njemačke pri čemu se i ovom prigodom zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u prikupljanju sredstava.

Provedba terapije je u pripremi, a cjeloviti program bit će blagovremeno objavljen na ovoj stranici.