udruga@angelus.ba       ++387 (0)63 820-370

Tematska radionica povodom blagdana Božića i Nove godine

Povodom predstojećih praznika, Božića i Nove godine u Udruzi Angelus organizirana je radionica na temu "Praznici".

Radinica je organizirana u dva dana (utorak i čevrtak) a vodile su je defektolozi Selma Pekarić-Kadić i Emina Osmanović.

Sukladno temi radionice djeca su od različitih materijala pravila čestitke svojim namilijim.

Kreativna i dobro osmišljena radionica pobudila je veliko zanimanje djece koja su vidnom pažnjom i osebujnim zalaganjem kreirali na sebi svojstven način čestitke, a sve po instrukcijama i uz asustenciju teta Selme i Emine.

Radionici su se priključili i roditelji djece, te su svi zajedno sudjelovali u kreativnom radu i ugodnom druženju. Osim djece i roditelji su izrazili oduševljenje postignutim rezultatima te izrazili nadu da će udruga moći osigurati potrebne kapacitete da se nastavi sa istim ili sličnim radionicama u idućoj godini.

U nastavku donosimo detalje sa jedne od održanih radionica.

radionica0

radionica1

Udruga Angelus