udruga@angelus.ba       ++387 (0)63 820-370
 

Dnevni centar Angelus pokreće aktivnosti od 01. lipnja 2020. godine

Obavještavamo članstvo udruge Angelus, a posebice roditelje djece, da će Udruga ponovo pokrenuti rad u Dnevnom centru od ponedjeljka 01.06.2020. godine. Iako smo tražili od Ministarstva zdravstva i Kriznog stožera upute i smjernice o nastavku rada u Dnevnom centru isti nam nisu odgovorili i ne odgovaraju na naše upite.

Stoga je Upravni odbor odlučio samoinicijativno nastaviti sa programom individualnih terapija i edukacija u našem Dnevnom centru za članove naše Udruge.

Pridržavat ćemo se općih poznatih mjera koje su na snazi i do kojih smo došli preko Internet stranica.

Raspored održavanja terapija ostaje isti, a o eventualnim izmjenama roditelji će biti naknadno obavješteni.

Osigurana su sredstva za dezinfekciju i svi posjetitelji Dnevnog centra u prostorije Centra mogu ući sa zaštitnom maskom uz obaveznu dezinfekciju ruku. Sredsva za dezinfekciju nalazit će se na ulazu u objekat.

Roditelji koji ne žele dovoditi svoju djecu o tome su dužni obavijestiti Upravni odbor udruge Angelus.

Roditelji koji 3 puta bez opravdanja ne dovedu djecu na dodijeljeni termin sukladno pravnim aktima udruge brisat će se iz članstva Udruge, a samim tim izgubit će pravo na korištenje usluga u našem Dnevnom centru.

Udruga Angelus
Upravni odbor
063/820-370